Maskë saldimi me dorezë, PVC, e zezë

Në stok
Kodi
110021
€3.40
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Maske saldimi, përdoret nga saldatoret gjate punes se tyre per te parandaluar demtimin e syve dhe te fytures . Materiali:PVC me doreze mbajtese si dhe me xham te levizshem per nje perdorim sa me te sakte. Ngjyre e zeze me xhama te nderrueshem,
Specifikime teknike
  • Materiali: PVC
  • Ngjyra: E zezë
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Maskë saldimi me dorezë, PVC, e zezë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved