Mbajtëse druri për shishe vere, dru, 51x23x74 cm, natyrale, 1 copë

Në stok
Kodi
788988
€71.07
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Mbajtëse për shishe vere, prej materiali druri, me përmasa prej 51x23x74 cm, në ngjyrë druri natyrale. Përdoret për mbajtjen dhe ekspozimin e shisheve 750 ml të verës, në ambiente shtëpie, në kantinat e verës apo në restorante, si një element dekorativ. Ky produkt është i përshtatshëm për mbajtjen e 18 shisheve.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 1 copë
  • Ngjyra: Natyrale
  • Materiali: Wood
  • Përmasat: 51x23x74 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Mbajtëse druri për shishe vere, dru, 51x23x74 cm, natyrale, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved