Parfum për meshkuj, Salvatore Ferragamo, Intense Leather, EDP, qelq, 50 ml, blu teal, 1 copë

Në stok
Kodi
788912
€83.43
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Eau de parfum (EDP) për meshkuj, me përqendrim 15-20 % të vajrave esencialë (parfum), i pasuruar me ekstrakt mandarine, sherebelë, piper rozë, ekstrakt lulesh irisi, ekstrakt molle të kuqe, lule zambaku, bizele Tonka, dru sandali, ekstrakt druri lisi dhe myshk. Ka një aromë të freskët bimësh mesdhetare dhe orientale. Të spërkatet 12-18 cm larg trupit, ndërsa për një aromë më të fortë të aplikohet në kyçet e duarve, në qafë dhe parakrahë.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 1 copë
  • Ngjyra: Blu teal
  • Materiali: Qelq
  • Kapaciteti: 50 ml
  • Marka: Salvatore Ferrgamo
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Parfum për meshkuj, Salvatore Ferragamo, Intense Leather, EDP, qelq, 50 ml, blu teal, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved