Paste dhembesh pluhur, Blancodent

Në stok
Kodi
788879
€13.29
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Blancodent është një pastë dhëmbësh e përqendruar, mjafton një sasi minimale për të kryer një larje korrekte të dhëmbëve. Perdorimi: Zhytni bujarisht furçën e dhëmbëve në kavanoz, duke lagur furçën e dhëmbit me ujë sipas dëshirës për llojin e gërryerjes për një pastrim të mirë dhe të thellë që pluhuri Blancodent të ngjitet mirë, pastaj lani dhëmbët normalisht nga lart poshtë për herë të parë eliminoni bakteret, atëherë kryeni të njëjtën procedurë në mënyrë të kundërt për të sjellë lëndët ushqyese mirë nën qafat dentogingival dhe përsëriteni kështu për harkun e poshtëm. Pas përdorimit, do të ketë një ndjesi riaktivizuese të mishit të dhëmbëve, kjo është normale dhe tregon tonifikimin dhe veprimin thithës të produktit.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastik
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Paste dhembesh pluhur, Blancodent
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved