Pikturë, xham, shumëngjyrëshe, 41x41 cm

Në stok
Kodi
232176
€39.90
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Një pikturë në xham, bashkohore punuar me cilësi dhe ngjyra krijojnë një kontrast të këndshëm. Shtoni stil me artin dekorativ në muret tuaja, duke varur këtë pikturë magjepëse. Kjo pjesë do të shtojë karakter dhe ngrohtësi në çdo ambjent ku ju zgjidhni ta vendosni.
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 41 cm
  • Lartësia: 41 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pikturë, xham, shumëngjyrëshe, 41x41 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved