Pishinë drejtëkëndore Bestway me pompë filtruese, PVC/metal, blu, 300x201xH66 cm / 3.300Lt

Në stok
Kodi
795364
Special Price €246.17 Ishte €329.60
Ju kurseni 25% ose €83.43
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Nuk ka asgjë më të mirë se pishina juaj në kopsht! Pishina mbi tokë Steel Pro™ nga Bestway® ofron një opsion veçanërisht afatgjatë. Ndërtim i fortë Korniza e çelikut rezistente ndaj korrozionit është e fortë dhe e qëndrueshme për argëtim familjar gjatë gjithë verës. Muret e pishinës janë bërë nga materiali i qëndrueshëm, i përforcuar DuraPlus™ me veti jashtëzakonisht rezistente ndaj grisjes. Një pompë filtri përfshihet në paketim, për ta mbajtur ujin tuaj të pastër. Për më tepër, montimi dhe çmontimi i pishinës është i lehtë, siç është edhe ruajtja jashtë sezonit të verës. Nuk kërkohen mjete ekstra në montim dhe valvula e integruar lidhet me një zorrë kopshti për kullim të shpejtë dhe të lehtë, kur doni të zbrazni ujin. Kaloni verën tuaj në ujë me këtë pishinë Steel Pro™ nga Bestway®!
Specifikime teknike
  • Përmasat: 300x201xH66 cm / 3.300Lt
  • Ngjyra: blu
  • Materiali: PVC/metal
  • Marka: Bestway
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pishinë drejtëkëndore Bestway me pompë filtruese, PVC/metal, blu, 300x201xH66 cm / 3.300Lt
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved