Set çantë shkolle Spiderman për djem, plastikë dhe tekstil, 53x40 cm, mikse, 1 copë

Në stok
Kodi
7805108
€21.53
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Set çantë shkolle për djem, i cili përfshin një çantë shkolle me dizajn Spiderman, një stilolaps, 4 lapsa druri, një gomë për laps, një vizore plastike, 5 fletore me vija dhe 5 fletore me kuti, si dhe një pako me 12 ngjyra.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 1 copë
  • Ngjyra: Mikse
  • Materiali: Plastikë dhe tekstil
  • Përmasat: 53x40 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Set çantë shkolle Spiderman për djem, plastikë dhe tekstil, 53x40 cm, mikse, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved