Set per femra, parfum dhe lotion trupi, B., Blumarine, qelq dhe plastikë, parfum EDP 50 ml, lotion trupi 100 ml, gurkali, rozë dhe transparente, 2 copë, 1 cope

Në stok
Kodi
788900
Special Price €40.17 Ishte €65.82
Ju kurseni 39% ose €25.65
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Set për femra, i cili përmban eau de parfum (EDP), me përqendrim 15-20 % të vajrave esencialë (parfum), i pasuruar me ekstrakt grejpfruti të kuq, ribes nigrum, dardhë, lule pasiflora, lule jaseminë, kedër dhe myshk. Ka një aromë delikate lulesh dhe frutash. Seti përmban gjithashtu një locion të parfumuar për kujdesin ndaj lëkurës së trupit.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 2 copë
  • Kapaciteti: 150 ml
  • Ngjyra: Gurkali, rozë dhe transparente
  • Materiali: Qelq dhe plastikë
  • Marka: Blu Marine
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Set per femra, parfum dhe lotion trupi, B., Blumarine, qelq dhe plastikë, parfum EDP 50 ml, lotion trupi 100 ml, gurkali, rozë dhe transparente, 2 copë, 1 cope
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved