Set ROMADO LIVING, 2 karrige me krahë (58x65x80cm) + 1 sofa 2 vendëshe (105x65x80cm) + 1 tavolinë me suprinë xhami (80x50x45cm) + shiltet trashesi 5.0 cm

Në stok
Kodi
779360
Special Price €307.97 Ishte €441.87
Ju kurseni 30% ose €133.90
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Set me një kolltuk dy-vendësh (kodi 779361) dhe 2 karrige (kodi 779362) për verandë, modeli Romado Living, me strukturë mbajtëse prej materiali ratani natyral (Plectocomia Elongata), me thurje të punuar në mënyrë artizanale, me përmasa 58x65x80 cm dhe 105x65x80 cm, me mbështetëse për shpinën dhe me pjesë anësore për mbështetjen e krahëve. Kolltuku dhe karriget janë të pajisur me shilte për ndenjësen dhe shilte mbështetëse, me veshje prej materiali akriliku dhe poliestre, në ngjyrë të bardhë, dhe me mbushje sfungjeri të butë. Materiali përbërës i strukturës është ekologjik dhe ka përmbajtje të lartë të parenkimës bimore, gjë që e bën më elastik, më të lehtë, më fleksibël dhe më të qëndrueshëm ndaj kushteve atmosferike. Seti gjithashtu përmban një tavolinë mesi (kodi 779363) me strukturë prej materiali ratani dhe me syprinë prej materiali qelqi, me përmasa 80x50x45 cm. Ky produkt është i përshtatshëm për dekorimin e ambienteve të jashtme në kopshte, oborre, veranda, ballkone dhe tarraca, si edhe për ambientet e jashtme të hoteleve, bar-eve, restoranteve apo pishinave.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Ngjyrë natyrale
  • Përdorimi: I brendshëm dhe i jashtëm
  • Materiali: Thurje natyrale
  • Përmasat: karrige me krahë (58x65x80cm) / sofa 2 vendëshe (105x65x80cm) / tavolinë (80x50x45cm)
  • Seti përfshin: Dy karrige me krahë + një sofa dyvendëshe + 1 tavolinë
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Set ROMADO LIVING, 2 karrige me krahë (58x65x80cm) + 1 sofa 2 vendëshe (105x65x80cm) + 1 tavolinë me suprinë xhami (80x50x45cm) + shiltet trashesi 5.0 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved