Shishe biberon, Closer to Nature, Tommee Tippee, polipropilen, silikon dhe qelq, 340 ml, transparente, 1 copë

Në stok
Kodi
788936
€12.35
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shishe biberon, prej materiali qelqi, pa përbërje sintetike BPA, me kokë ushqyese prej silikoni të butë dhe me kapak plastik mbrojtës, në ngjyrë transparente. Koka ushqyese ka veti anti-kolike, që minimizojnë kalimin e ajrit gjatë ushqyerjes, duke parandaluar dhimbjet e barkut tek bebet. Shishja ka një dizajn ergonomik, i cili lejon të mbahet lehtësisht dhe e bën praktike në përdorim, dhe është e pajisur me sistem shkallëzimi, për matjen e sasisë së ushqimit. Ky produkt është i përshtatshëm për bebe të moshës mbi 3 muajsh.
Specifikime teknike
  • Kapaciteti: 340 ml
  • Paketimi: 1 copë
  • Materiali: Polipropilen, silikon dhe qelq
  • Ngjyra: Transparente
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Shishe biberon, Closer to Nature, Tommee Tippee, polipropilen, silikon dhe qelq, 340 ml, transparente, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved