Shtresë gome anti-rrëshqitje për tasat e bebeve, Explora, Tommee Tippee, silikon, , gurkali, 1 copë

Out of stock
Kodi
788948
€10.25
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shtresë gome anti-rrëshqitje për tasat e bebeve, prej materiali silikoni të butë, në ngjyrë gurkali. Përdoret për t'u vendosur në pjesën e poshtme të tasave, për të parandaluar derdhjen e ushqimit gjatë ushqyerjes së fëmijëve. Mund të pastrohet dhe sterilizohet lehtësisht në lavastovilje. Ky produkt është i përshtatshëm për përdorim nga fëmijë të moshës mbi 6 muajsh.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Gurkali
  • Paketimi: 1 copë
  • Materiali: Silikon
  • Kapaciteti: 20 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Shtresë gome anti-rrëshqitje për tasat e bebeve, Explora, Tommee Tippee, silikon, , gurkali, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved