Spatul për barbekju, "Mr Grill", me dorezë druri, celik, gri, 27x10 cm

Në stok
Kodi
11054
€8.76
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kthyesi për barbekju 25 cm është prej material inoksi, me sipërfaqe jongjitëse dhe me dorezë prej druri pishe. Është rezistent dhe pastrohet lehtë.
Specifikime teknike
  • Përdorimi: Gatim
  • Paketimi: 1 copë
  • Kundra ngjitjes: Po
  • Ngjyra: Argjend
  • Gjerësia: 10 cm
  • Gjatësia: 27 cm
  • Materiali: Celik
  • Marka: Mr.Grill
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Spatul për barbekju, "Mr Grill", me dorezë druri, celik, gri, 27x10 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved