Stepler, Globox, metal, 12.5x5.5x3.4 cm, e zezë, 1 copë

Në stok
Kodi
789042
€2.78
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Stepler për letër, prej materiali metalik, me përmasa të thumbave 24/6. Stepleri ka dizajn ergonomik, i cili lejon të përshtatet me formën e dorës dhe të jetë i lehtë në përdorim. Përdoret për kapjen e dokumenteve të ndryshme në shkolla, zyra, kancelari, etj., dhe ka kapacitet të kapjes deri në 20 fletë. Ky produkt është i përshtatshëm për përdorim me thumba stepleri 24/6 (780689, 8699158069827).
Specifikime teknike
  • Paketimi: 1 copë
  • Ngjyra: E zezë
  • Materiali: Metal
  • Përmasat: 12.5x5.5x3.4 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Stepler, Globox, metal, 12.5x5.5x3.4 cm, e zezë, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved