Tavolinë me palosje Java, dru teak, kafe, 120x70 cm

Në stok
Kodi
795256
€249
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Me një formë mjaft të përshtatshme me dizenjo të veçantë dhe linja të drejta mjaft interesante, vjen shumë komode në përdorim dhe përshtatet mjaft mirë në ambientet e verandave të shtepive tona apo ambiente baresh. Prodhuar nga druri tropikal rezistent ndaj agjentëve atmosferikë, kjo tavolinë është e përshtatshme për çdo ambient, pasi mbas përdorimit, paloset lehtësisht, duke mos zënë shumë vend.
Specifikime teknike
  • Përdorimi: I brëndshëm dhe i jashtëm
  • Përmasat: 120x70 cm
  • Ngjyra: Kafe natyrale
  • Materiali: Dru teak
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tavolinë me palosje Java, dru teak, kafe, 120x70 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved