Tricikel per femije, e verdhe/kuqe, me fener, me rrota plastike

Në stok
Kodi
600615
Special Price €29.87 Ishte €50.47
Ju kurseni 41% ose €20.60
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ndertuar nga materiale cilesore dhe rezistente ndaj giditjeve gjate lojes. Projektuar me tre rrota dhe stol suportues, per me shume siguri gjate pedalimit. Prania e ziles, llampes ndricuese dhe ngjyra vibrante, ben me terheqese dhe njekohesht shume argetuese lojen. Transportohet lehtesisht me makine fale elementeve te cmontuehem te trupit.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: E kuqe ose e Verdhe
  • Opsion shtesë: Rrota suportuese
  • Modeli: Kids
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tricikel per femije, e verdhe/kuqe, me fener, me rrota plastike
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved