Tullumbace Eco, Party Deco, lateks, 26 cm, e zezë, 100 copë, 1 pako

Në stok
Kodi
788865
€9.17
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Tullumbace Eco, të cilat janë të përbëra prej materiali 100% gomë natyrale të biodegradueshme dhe ekologjikisht të pastër, me përmasa 26 cm, në ngjyrë të zezë pastel. Përdoret për krijimin e dekorimeve të ndryshme për festa dhe evente, dhe mund të mbushet me gaz heliumi në mënyrë që të qëndrojë në ajër ose mund të mbushet me ajër në mënyrë që të zgjasë më gjatë. Ky produkt është i përshtatshëm për përdorim jo-profesional, në ambiente shtëpie, dhe për përdorim profesional, nga kompanitë e organizimit të eventeve.
Specifikime teknike
  • Përmasat: 26 cm
  • Ngjyra: E zezë
  • Materiali: Lateks
  • Paketimi: 1 pako
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tullumbace Eco, Party Deco, lateks, 26 cm, e zezë, 100 copë, 1 pako
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved