Tullumbace në formën e numrit "1", najlon dhe alumin i rafinuar, 35 cm, gold, 1 copë

Në stok
Kodi
788859
€0.92
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Tullumbace në formën e numrit "1", prej materiali najloni dhe e veshur me alumin të rafinuar, në ngjyrë floriri. Përdoret për krijimin e dekorimeve të ndryshme për festa dhe evente, dhe mund të mbushet me gaz heliumi në mënyrë që të qëndrojë në ajër ose mund të mbushet me ajër në mënyrë që të zgjasë më gjatë. Ky produkt është i përshtatshëm për përdorim jo-profesional, në ambiente shtëpie, dhe për përdorim profesional, nga kompanitë e organizimit të eventeve.
Specifikime teknike
  • Përmasat: 35 cm
  • Ngjyra: Gold
  • Materiali: Najlon dhe alumin i rafinuar
  • Paketimi: 1 copë
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tullumbace në formën e numrit "1", najlon dhe alumin i rafinuar, 35 cm, gold, 1 copë
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved