Vazo lulesh drejtkëndore, CROWN, plastike, gri errët, 27.8x24.2xH20.1 cm

Në stok
Kodi
231647
€3.91
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Keto lloja vazo lulesh te dedikuara për vendosjen e tyre ne kangjella, parvazeve te ballkoneve tuaja. Montohet dhe hiqet lehtësisht.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Gri errët
  • Materiali: Plastike
  • Përfshihet pjata: n/a
  • Thellësia: 24.2 cm
  • Lartësia: 20.1 cm
  • Kapaciteti: n/a
  • Gjerësia: 27.8 cm
  • Marka: ProsperPlast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh drejtkëndore, CROWN, plastike, gri errët, 27.8x24.2xH20.1 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved