Vazo lulesh, drejtkëndore, CUBE CASE, plastike, gri betoni, 58.7x26.4xH23.6 cm, 25.5 lt

Në stok
Kodi
232306
€19.50
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Thjeshtësia dhe minimalizmi i linjës së CUBE nënkupton mundësi të pakufizuar në krijimet unike të brendshme. Kjo linjë bën një dekorim ideal në hapësirat e banimit urban dhe hapësirat publike. E lehtë për t'u pastruar pa detergjent; është tepër e lehtë; Reziston të nxehtin; Rezistent ndaj goditjeve; është Ekologjike: pasi nuk përmban elemente Toksike.
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 58.7 cm
  • Thellësia: 26.4 cm
  • Materiali: Plastike
  • Lartësia: 23.6 cm
  • Kapaciteti: 25.5 lt
  • Përfshihet pjata: Jo
  • Ngjyra: Gri betoni
  • Marka: ProsperPlast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh, drejtkëndore, CUBE CASE, plastike, gri betoni, 58.7x26.4xH23.6 cm, 25.5 lt
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved