Vazo lulesh, druri, kafe, 60x52xH31 cm

Në stok
Kodi
01237
€28.33
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vazoja e drurit gjashtëkëndëshe shton bukurin dhe gjallërin në zonën tuaj në natyrë. Këto vazo janë një nga mënyrat më të lehta për të zgjeruar hapësirën e kopështit tuaj dhe të shtoni ngjyra gjatë gjithë vitit. Dizenjo e thjeshtë kombinon natyrshëm me çdo dekor. Ndërtuar nga 100% dru natyror i trajtuar kundra lagështirës, insekteve kjo vazo qëndron e bukur për shumë vitet që vijnë. Jepini kopshtit tuaj thjeshtësi dhe pamje dramatike me koleksionin e produkteve Gardesign.
Specifikime teknike
  • Thellësia: 52 cm
  • Ngjyra: Kafe
  • Materiali: Druri
  • Lartësia: 31 cm
  • Gjerësia: 60 cm
  • Marka: gardesign
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh, druri, kafe, 60x52xH31 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved