Vazo lulesh katrore set 3 copë, TRIO, plastike, zezë, 35x11xH10 cm

Në stok
Kodi
231911
Special Price €4.58 Ishte €9.17
Ju kurseni 50% ose €4.59
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
E lehte per t'u pastruar pa detergjent; Eshte teper e lehte; Reziston të Ngrohtin dhe të Ftohtin; Rezistent ndaj goditjeve; Eshte Ekologjike: pasi nuk permban elemente Toksike si dhe eshte e riciklueshme. Seti përbëhen nga 3 vazo (11x11xH10 cm, 0.9 lt)
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Zezë
  • Materiali: Plastike
  • Përfshihet pjata: Po
  • Thellësia: 11 cm
  • Lartësia: 10 cm
  • Gjerësia: 35 cm
  • Marka: Teraplast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh katrore set 3 copë, TRIO, plastike, zezë, 35x11xH10 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved