Vazo lulesh rrethore, MATUBA, plastike, e bardhë, Ø30xH55 cm

Në stok
Kodi
231021
€28.33
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vazo për perdorim ne ambjente te jashtme. E lehtë për t'u pastruar pa detergjent; është tepër e lehtë; Reziston te nxehtin dhe te ftohtin; Rezistent ndaj goditjeve; është Ekologjike: pasi nuk permban elemente Toksike.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: E bardhë
  • Materiali: Plastike
  • Përfshihet pjata: n/a
  • Lartësia: 55 cm
  • Kapaciteti: n/a
  • Diametri: 30 cm
  • Marka: ProsperPlast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh rrethore, MATUBA, plastike, e bardhë, Ø30xH55 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved