Vazo lulesh rrethore, RATO TUBUS, plastike, e bardhë, Ø25xH47.6 cm

Në stok
Kodi
231067
€20.50
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vazo për perdorim ne ambjente te mbyllura/shtepie dhe ambjente te jashtme. E lehtë për t'u pastruar pa detergjent; është tepër e lehtë; Reziston te nxehtin; Rezistent ndaj goditjeve; është Ekologjike: pasi nuk permban elemente Toksike.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: E bardhë
  • Materiali: Plastike
  • Përfshihet pjata: n/a
  • Lartësia: 47.6 cm
  • Kapaciteti: n/a
  • Diametri: 25 cm
  • Marka: ProsperPlast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh rrethore, RATO TUBUS, plastike, e bardhë, Ø25xH47.6 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved