Vazo lulesh rrethore, SANDY BOWL, plastike, gri, Ø18 xH13.8 cm, 1.4 lt

Në stok
Kodi
231927
€7.16
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Koleksioni SANDY pasqyron dritën dhe ekspozon strukturën e bukur. Modeli origjinal dhe unik jep një ndjesi të grohte dhe familjar. Eshte nje vazo dekorative me një finiture elegante.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Gri
  • Materiali: Plastike
  • Përfshihet pjata: Jo
  • Lartësia: 13.8 cm
  • Kapaciteti: 1.4 lt
  • Diametri: 18 cm
  • Marka: ProsperPlast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh rrethore, SANDY BOWL, plastike, gri, Ø18 xH13.8 cm, 1.4 lt
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved