WC+ Cistern'' Tyana, universale, (sistem bide), porcelan, e bardhë, 67x35xH81 cm

Në stok
Kodi
227032
€209.90
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Seti WC-së "Tyana" përfshin setin e shpëlarjes dhe sediljen e WC, me dalje universale. Kapaku i saj është me mbyllje të ngadaltë. Ngjyra e bardhë e porcelanit kombinohet lehtësisht me çdo dekor. Ky set përmban një sistem bideje, instalim i thjeshtë dhe montohet lehtësisht. Komponentet përbërës të setit janë wc-ja me sistem bide, kaseta me mekanizëm me dy shtypje dhe kapaku. Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor.
Specifikime teknike
  • Lartësia: 81 cm
  • Materiali: Porcelan
  • Ngjyra: E bardhë
  • Gjerësia: 35 cm
  • Gjatësia: 67 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:WC+ Cistern'' Tyana, universale, (sistem bide), porcelan, e bardhë, 67x35xH81 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved