Tel  Bari, 1.2mm x 2kg

Në stok
Kodi
10880
€2.99
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Tel bari me përmasë 1.2mm dhe peshe 2kg përdoret nga ndertuesit për lidhjen e hekurit.
Specifikime teknike
  • Materiali: Metalik
  • Ngjyra: Gri
  • Përmasat: 1.2mm x 2kg
  • Pesha: 2kg
  • Diametri: 1.2mm
  • Marka: MESH.TEC
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tel  Bari, 1.2mm x 2kg
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved