Antidjersë stick, Original, Dove, plastikë, 40 ml, e bardhë dhe blu, 1 copë

Out of stock
Kodi
788878
€2.99
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Antidjersë stick, me përmbajtje të pasuruar me krem zbutës për lëkurën, me mbrojtje që zgjat për një kohë të gjatë. Ka efekt zbutës dhe hidratues në lëkurë, nuk shkakton irritim gjatë përdorimit dhe ndihmon lëkurën të ruajë një aromë të freskët. Ky produkt është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastikë
  • Ngjyra: E bardhë dhe blu
  • Paketimi: 1 copë
  • Kapaciteti: 40 ml
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Antidjersë stick, Original, Dove, plastikë, 40 ml, e bardhë dhe blu, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved