Boronice, Vaccinia v.14 h.60

Në stok
Kodi
331307
€8.84
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Frutat e pyllit janë një ndër kënaqësitë më të mëdha, pasi pjesa më e madhe e tyre mblidhen në gjendje të egër.Frutat e pyllit duhet të bëhen pjesë e ushqimit tuaj sepse janë të mbushura me minerale, vitamina dhe fibër. Ato janë të pasura me antioksidantë që mbrojnë qelizat tuaja nga dëmet e shkaktuara nga radikalet e lira. Për më tepër, ato kanë pak kalori dhe janë alternativë perfekte për njerëzit që duan të mbajnë peshën nën kontroll.
Specifikime teknike
  • Terreni: Perdoret nje terren me baze dheu pjellor ose humus  dhe argjile.
  • Periudha e mbjelljes: Ne vendet e ftohta ne pranvere, ne vendet e tjera gjihe vitin
  • Emri shkencor: Vaccinia
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Boronice, Vaccinia v.14 h.60
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved