Maskë hidratuese për fytyrën, Cucumber, Nature Republic, mikrofibër, 23 g, e gjelbër, 1 copë

Out of stock
Kodi
788846
€2.52
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Maska me kastravecët Namwo i jep lëkurës një përmirësim në hidratim. Përmban 23mg ekstrakt kastraveci që hidraton lëkurën dhe e bën atë të butë në të njëjtën kohë. Fletët e celulozës me prejardhje natyrore, të marra nga druri eukalipt dhe pambuku, ngjiten ngushtë në lëkurë dhe transferojnë në mënyrë të përqendruar esencën në lëkurë. Shtresat ruajnë lagështinë dhe esencën ushqyese.
Specifikime teknike
  • Materiali: Mikrofibër
  • Ngjyra: E gjelbër
  • Pesha: 23 g
  • Paketimi: 1 copë
  • Marka: Nature Republic
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Maskë hidratuese për fytyrën, Cucumber, Nature Republic, mikrofibër, 23 g, e gjelbër, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved