Pjatë drejtkëndore për vazo lulesh, qeramike, terrakota, 50x35xH4.6 cm

Out of stock
Kodi
230848
€13.91
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Pjata drejtkendore e vazos qeramike ANTICO është punuar që të lejojë rrënjët e bimëve të marrin frymë. Kjo pjatë është e përkryer për mbajtjen e ujit të tepërt dhe mbrojtjen e sipërfaqeve.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Terrakota
  • Gjerësia: 50 cm
  • Materiali: Qeramike
  • Lartësia: 4.6 cm
  • Thellësia: 35 cm
  • Marka: AnticoMestiere
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pjatë drejtkëndore për vazo lulesh, qeramike, terrakota, 50x35xH4.6 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved