Tas njëpërdorimësh për ushqime, plastikë, 500 g, transparente, 1 copë

Out of stock
Kodi
788961
€0.10
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Tas njëpërdorimësh për ushqime, prej materiali plastik, me kapacitet mbajtës 500 g, në ngjyrë transparente. Përdoret për ambalazhimin e ushqimeve të hapura në supermarkete dhe mund të përdoret edhe për të marrë me vete ushqime të ndryshme të paketuara. Materiali përbërës është higjienik dhe i çertifikuar për siguri ndaj ushqimit.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 1 copë
  • Ngjyra: Transparente
  • Masa: 500 g
  • Materiali: Plastikë
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tas njëpërdorimësh për ushqime, plastikë, 500 g, transparente, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved