Ullij Bonsai (dekorativ)

Në stok
Kodi
331295
Special Price €6.16 Ishte €7.95
Ju kurseni 23% ose €1.79
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Nëpërmjet mozaikut të fidanëve frutorë që gjenden në Megatek, ju keni mundësinë të keni ne tryezën tuaj fruta të freskta dhe cilësore. Varietetet e ndryshme brenda llojit bëjnë të mundur pasjen e frutit të deshiruar ne cdo stine (shiko specifikimet teknike). Fidanët japin frytet pas vitit të parë dhe janë përzgjedhur për të përmbushur kerkesa nga më specifiket. Pervec dobive ushqyese, jetesa me bimen krijon premisat per një ambient familjarë të qetë dhe shlodhës
Specifikime teknike
  • Familja: Oleaceae
  • Emri shkencor: Olea europaea
  • Përdorimi: Lule dhe bime
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Ullij Bonsai (dekorativ)
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved