Këmbë mobiljesh, H10 cm, alumini

Në stok
Kodi
33102
€1.16
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Këmbë për mobilje me lartësi 10 cm dhe gjerësi 4 cm.
Specifikime teknike
  • Masa: 10x4cm
  • Materiali: Alumin
  • Marka: ACCESSORIZE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Këmbë mobiljesh, H10 cm, alumini
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved