Kuti magazinimi, dru, e bardhë, 22x15.5x8.5 cm

Në stok
Kodi
05611
€9.01
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Qoftë si një pjesë dekorative ose si pjesë e magazinimit dhe organizimit tuaj, ky kosh argëtues është e sigurt se do të bëhet një pjesë e preferuar e dekorit të shtëpis tuaj. Ky kosh punim dore me thupra shelgu inspiruese mund të perdoret në lavanderi dhoma gjumi apo dhoma ndenje duke shtuar stil dhe funksionalitet.
Specifikime teknike
  • Materiali: Druri
  • Ngjyra: E bardhë
  • Lartësia: 8.5 cm
  • Kapak: Po
  • Gjatësia: 15.5 cm
  • Gjerësia: 22 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kuti magazinimi, dru, e bardhë, 22x15.5x8.5 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved