Kuti magazinimi, druri, e bardhë, 40x29xH21 cm

Në stok
Kodi
04329
€15.50
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Qoftë si një pjesë dekorative ose si pjesë e magazinimit dhe organizimit tuaj, ky kosh argëtues është e sigurt se do të bëhet një pjesë e preferuar e dekorit të shtëpis tuaj. Ky kosh punim dore me thupra shelgu inspiruese mund të perdoret në lavanderi dhoma gjumi apo dhoma ndenje duke shtuar stil dhe funksionalitet.
Specifikime teknike
  • Materiali: Thupër
  • Ngjyra: Kafe/vishnjë
  • Lartësia: 21 cm
  • Kapak: Jo
  • Thellësia: 29 cm
  • Gjerësia: 40 cm
  • Marka: Sweet Home
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kuti magazinimi, druri, e bardhë, 40x29xH21 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved