Lavastovilje, Beko, E, 5 programe, 10 vënde, 9.5 Lt, 47 dB, W45xD60xH85 cm

Në stok
Kodi
811896
5 vjet garanci
€530.30
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Dispanzer rrëshqitës detergjenti: Dispanzer që hapet lehtë. SteamGloss®: Gota pa gjurmë uji. Mbajtësja e pjatave Easy-fold: Hapësirë shtesë për tenxhere dhe tigan.
Specifikime teknike
  • Klasi i energjisë: E
  • Lartësia: 85 cm
  • Numri i funksioneve: 5 programe
  • Niveli i zhurmës: 47 dB
  • Tensioni: 220-240 V
  • Thellësia: 60 cm
  • Gjerësia: 45 cm
  • Marka: Beko
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Lavastovilje, Beko, E, 5 programe, 10 vënde, 9.5 Lt, 47 dB, W45xD60xH85 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved