Raft i vetqendrueshem, 120x23x5 cm, geshtenje

Në stok
Kodi
331889
€35.09
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Për çdo nevojë të vogël në dukje por të madhe në dobishmëri, raftet e vetëqëndrueshme ofrojnë zgjidhjen perfekte. Nuk do keni më nevojë të shkoni tek zdruthari sepse tashmë ne i kemi të gjitha përmasat gati. Për çdo nevojë, përdorim dhe aplikim ju vetëm thoni gjatësinë dhe gjerësinë dhe zgjidhja është rafti i gatshëm. Kurseni kohë dhe para vetëm duke kaluar nëpër raftet e hipermarketit.
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 23 cm
  • Gjatësia: 120 cm
  • Materiali: Tallash i presuar + melamine
  • Trashësia: 5 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Raft i vetqendrueshem, 120x23x5 cm, geshtenje
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved