Tavolinë anësore, Gaga, strukturë metalike, syprinë melamine, kafe/e zezë

Në stok
Kodi
244758
€29.90
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Nëse jeni duke kërkuar për një pjesë tërheqëse që kombinon dizajnin elegant me funksionalitetin e qëndrueshëm, ju keni ardhur në vendin e duhur. Tavolina anësore set 3 copë është me strukturë në metal të punuar dhe sipërfaqe melamine. Këto tavolina anësore me dizajn elegant do të sjellin stil të hijshëm në hapësirën tuaj pa prishur estetikën tuaj.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Kafe/e zezë
  • Materiali i strukturës: Strukturë metalike
  • Materiali i sipërfaqes: Syprinë melamine
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tavolinë anësore, Gaga, strukturë metalike, syprinë melamine, kafe/e zezë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved