Vazo lulesh rrethore, AREZZO, qeramike, terrakota, Ø61 xH21 cm

Në stok
Kodi
230834
€61.29
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Është e garantuar qe jetegjatesia e ketij produkti te shkoje të paktën 10 vjet duke I rezistuar te ftohtit si dhe kushteve te ndryshme klimaterike. Ky material iu reziston temperaturave të ulta qe shkojne deri ne -20°C. Vazoja e lules ANTICO me formën e saj rrethore me gdhendje. Linjat impresive e bëjnë këtë vazo një dhuratë të mrekullueshme për të apasionuarit pas kopshtit. Vazoja e lules ANTICO do të përmirësojë dhe zbukurojë dekorin e kopshtit tuaj. Detajet dhe stili i kësaj vazoje dhuron një vështrim të paarritshëm në projektin tuaj.
Specifikime teknike
  • Vrimë kulluese: Po
  • Ngjyra: Terrakota
  • Materiali: Qeramike
  • Lartësia: 21 cm
  • Diametri: 61 cm
  • Marka: AnticoMestiere
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh rrethore, AREZZO, qeramike, terrakota, Ø61 xH21 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved