Vazo lulesh, URBAN, plastike, gri, 51x56xH54 cm

Në stok
Kodi
231217
€39.50
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Me keto lloj vazosh mund te krijoni kompozime te ndryshme si dhe mund te modifikoni ato lehtësi; E lehtë për t'u pastruar pa detergjent; është tepër e lehtë; Reziston te Ngrohtin dhe te Ftohtin; Rezistent ndaj goditjeve; është Ekologjike: pasi nuk permban elemente Toksike si dhe është e riciklueshme; Mund te hapen vrima tek vazoja për kullimin e ujit
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 51 cm
  • Thellësia: 56 cm
  • Materiali: Plastike
  • Lartësia: 54 cm
  • Kapaciteti: n/a
  • Përfshihet pjata: Jo
  • Ngjyra: Gri
  • Marka: Teraplast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh, URBAN, plastike, gri, 51x56xH54 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved